Essential Radio 040 – Matt Bukovski Guestmix

30 Lis 2016

essential-radio-zapowiedź-news

Essential Radio, to cotygodniowa audycja, w które prezentujemy najlepsze darmowe utwory. W ciągu godziny usłyszycie wyselekcjonowane kawałki od tych znanych i mniej znanych producentów, którzy oddają swoją twórczość za darmo. Zahaczamy o takie gatunki, jak: Progressive House, Bass House, Future House, Groove House i wiele innych. Oprócz tego dodaliśmy specjalne sekcje, w których prezentujemy te mocniejsze brzmienia oraz coś dla fanów spokojniejszych melodii. Wierzymy, że warto wspierać utalentowanych ludzi i z taką ideą realizujemy każdy kolejny epizod audycji.

Jak zwykle, co dziesięć odcinków gościmy innego DJa bądź producenta, który prezentuje próbkę swoich możliwości w swoim guestmixie. Wcześniej swoją obecnością uraczyli tą audycję Tom Swoon oraz Kedniri – tym razem jednak sięgnąłem po inny ładunek gatunkowy. Tym razem bowiem zaprosiłem Matta Bukovskiego – jednego z najpopularniejszych na światowej scenie muzyki Trance polskiego producenta, który niedawno wydał swój nowy singiel pod tytułem “Agni”.

Tytuł utworu tygodnia zyskał: Dr. Kucho! – New School Tribal (O.B Tribal Remix)

Poniżej znajdziecie linki do pobrania i odsłuchu seta oraz pełną tracklistę. Nie zapomnijcie zagłosować na swój ulubiony utwór!

[socialpoll id=”2403954″ path=”/polls/2403954″ width=”500″]

 

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor