Essential Radio 050 – Odcinek jubileuszowy!

essential-radio-zapowiedź-news

Essential Radio, to cotygodniowa audycja, w które prezentujemy najlepsze darmowe utwory. W ciągu godziny usłyszycie wyselekcjonowane kawałki od tych znanych i mniej znanych producentów, którzy oddają swoją twórczość za darmo. Zahaczamy o takie gatunki, jak: Progressive House, Bass House, Future House, Groove House i wiele innych. Oprócz tego dodaliśmy specjalne sekcje, w których prezentujemy te mocniejsze brzmienia oraz coś dla fanów spokojniejszych melodii. Wierzymy, że warto wspierać utalentowanych ludzi i z taką ideą realizujemy każdy kolejny epizod audycji.

Już od roku produkuję dla Was ten podcast. Bardzo dziękuję Wam za to, że jesteście! Mam nadzieję, że z każdym kolejnym wydaniem będziemy się słyszeć w coraz szerszym gronie!

Audycja wraca po przerwie, i to z wysokiego C, bowiem jest to już 50. wydanie Essential Radio! W tym odcinku gościłem Krzyśka Brodowskiego i Patryka Żaka, czyli członków redakcji naszego portalu. Wyjątkowość tego odcinka leży również w jego długości – bowiem dziś przygotowałem dla Was 1,5godzinny odcinek, zamiast godzinnego.

Zapraszam do słuchania!

Tytuł utworu tygodnia zyskał: Badjokes & LOUD ABOVT US – Hands Up

Poniżej znajdziecie linki do pobrania i odsłuchu seta oraz pełną tracklistę. Nie zapomnijcie zagłosować na swój ulubiony utwór!

[socialpoll id=”2423370″ path=”/polls/2423370″ width=”500″]

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor