Essential Radio 053 – Wracamy po przerwie!

essential-radio-zapowiedź-news

Przez ostatnie 2 tygodnie audycja Essential Radio się nie ukazywała. Złożyły się na to przyczyny prywatne, redakcyjne oraz związane z tym, jak dużo energii pochłonęło przygotowywanie wątków z setami Ultra Music Festival 2017. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze – Essential Radio powraca!

Przypomnijmy tylko – Essential Radio to cotygodniowa audycja, w które prezentujemy najlepsze darmowe utwory. W ciągu godziny usłyszycie wyselekcjonowane kawałki od tych znanych i mniej znanych producentów, którzy oddają swoją twórczość za darmo. Zahaczamy o takie gatunki, jak: Progressive House, Bass House, Future House, Groove House i wiele innych. Oprócz tego dodaliśmy specjalne sekcje, w których prezentujemy te mocniejsze brzmienia oraz coś dla fanów spokojniejszych melodii. Wierzymy, że warto wspierać utalentowanych ludzi i z taką ideą realizujemy każdy kolejny epizod audycji.

Tytuł utworu tygodnia zyskał: Veldem & Skytone – Airbender

Poniżej znajdziecie linki do pobrania i odsłuchu seta oraz pełną tracklistę. Nie zapomnijcie zagłosować na swój ulubiony utwór!

[socialpoll id=”2432135″ path=”/polls/2432135″ width=”500″]

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor