EssentialMusic – Co nowego na stronie? cz. 2

21 Lip 2015

modernizacja-essential-1-news

Postanowiłem napisać drugą część modernizacji na stronie. Podobnie jak w pierwszym wpisie z tej serii, opiszę zmiany/nowości/dodatki/usprawnienia, które zostały wprowadzone. Tym razem warto przeczytać, bo myślę, że zainteresuje to większość z Was.

1. Odtwarzacz do relacji z imprez + czat!

Jest to modyfikacja o której myślałem od dłuższego czasu. Często oglądając live streamy z imprez jak Ultra Music Festival czy Coachella, brakowało mi miejsca w którym mógłbym pogadać z innymi ludźmi, którzy również śledzą dane wydarzenie. Teraz będzie to możliwe na Essential Music, gdzie na głównej stronie mam możliwość dodanie streamu i czatu. Najbliższa relacja jest z Tomorrowland więc będzie to test dla tego rozwiązania. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu 😉

2. Nadchodzące premiery muzyczne

Powrócił widget z nadchodzącymi premierami muzycznymi. Zacząłem na bieżąco uzupełniać przyszłe wydania. Nie było tej funkcjonalności przez jakiś czas, ponieważ musiałem dostosować inną wtyczkę. Teraz wszystko działa jak należy i wchodząc w daną premierę możecie ją udostępnić na Facebooku, kliknąć lajka czy skomentować. Będzie wprowadzonych jeszcze kilka poprawek czystko wizualnych, ale generalnie tak ma się to prezentować.

3. Zmniejszone miniaturki w podstronach

Prosta zmiana, która wiązała się ze zbyt dużymi miniaturkami po przejściu do np. Radio Shows. Teraz prezentuje się to znacznie lepiej.

4. Naprawa błędu związanego z miniaturkami

Dostałem wiadomość, że na monitorach o proporcjach 4:3 miniaturki nie skalują się właściwie i rozciągają. Teraz jest to już naprawione i wygląda tak jak powinno.

No i cóż, to tyle i AŻ tyle 🙂 Mam nadzieję, że nowe funkcjonalności przypadną Wam do gustu i będziecie z nich z chęcią korzystać. Krok po kroku strona się rozwija, mam nadzieję w dobrym kierunku.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.