Excision ukazał swoją nową scenę – “The Evolution”. 80 laserów w akcji!

3 Lut 2020

Jeff Abel znany jako Excision jest obecnie niekwestionowanym numerem 1 w świecie Bass Music. Jego kariera trwa już prawie 15 lat i przez cały ten czas ciężko pracował, co przełożyło się na jego sukces. Producent ma już na swoim koncie dziesiątki utworów, 4 albumy, a także coroczne miksy, które cieszą się dużą popularnością. W 2017 roku Excision zaprezentował pierwszą edycję swojego własnego festiwalu – Lost Lands. Wydarzenie to, jest niemal całkowicie poświęcone muzyce Dubstep. Przez ostatnie 4 lata, Jeff grał koncerty z wykorzystaniem autorskiej sceny “The Paradox”, która gwarantowała nadzwyczajne efekty audiowizualne. Kilka dni temu producent zaprezentował całkowicie nową produkcję sceniczną – “The Evolution”.

“The Evolution” podnosi poprzeczkę

Excision znany jest ze swoich wyjątkowych produkcji scenicznych. Do tej pory najbardziej imponującą było “The Paradox”. Efekty wizualne robiły piorunujące wrażenie, głównie ze względu na elementy trójwymiarowe. Excision w swoich produkcjach wykorzystuje motyw prehistoryczny, dodając dźwięki związane z dinozaurami do ciężkiego Dubstepu. Taki zabieg skutecznie potęguje masywny charakter jego wydarzeń, jak i twórczości. “The Paradox” to również system audio, a ten miał moc 1.000.000 watów. Poniższy filmik przedstawia jeden z najlepszych momentów tej produkcji scenicznej.

Excision – The Paradox Stage

“The Evolution” to zdecydowany krok naprzód. Nowa scena w kształcie litery X wyświetla zdumiewające, trójwymiarowe wizualizacje. Nie jest to jednak najciekawszy element tej produkcji. Szczególną uwagę przyciągają lasery, a jak podaje sam autor – jest ich 80. Odpowiedzialny za nie jest Anthony Garcia, który współpracował nie tylko z Excision, ale również z takimi artystami, jak Zedd czy Gareth Emery. Galerię zdjęć możecie zobaczyć m.in. na jego Instagramie. Jak sama nazwa wskazuje, “The Evolution” może oznaczać koniec sceny “The Paradox”, która przez prawie 4 lata zachwycała dziesiątki tysięcy ludzi. 

Fani, którzy mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniu mającym miejsce w Waszyngtonie, podzielili się wrażeniami. Wszyscy byli zachwyceni, a niektórzy podzielili się nagraniami w mediach społecznościowych. Warto również zobaczyć filmik ukazujący pierwsze 7 minut koncertu. Jest moc!

Excision – The Evolution Stage
Wyświetl ten post na Instagramie.

80. That’s how many.

Post udostępniony przez Anthony Garcia (@nicelasers)

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
ak editor