“Faded”Alana Walkera bije rekordy popularności!

28 Mar 2017

alan-walker
Alan Walker to fenomen na skalę światową. Wpadająca w ucho melodia i przyjemny wokal, to jego recepta na sukces. Przebojem wdarł się do czołówki najpopularniejszych producentów, a stało się to dzięki znanemu “Faded”. Pierwotnie ten kawałek nie miał wokalu, jednakże dla podniesienia popularności stworzono drugą wersję zawierającą śliczny wokal Iselin Solheim. Ta wersja stała się numerem 1. w wielu krajach, m. in. Norwegii, Szwecji, Niemczech czy Francji. W Polsce singiel pokrył się podwójną platyną, co niewątpliwie jest wielkim wyczynem!

Młody producent kolejny raz ma powody do świętowania. Klip do wspomnianego wcześniej “Faded” przekroczył miliard wyświetleń! Jest on również najpopularniejszym kawałkiem w serwisie Shazam.  Alan Walker znalazł się w tak doborowym towarzystwie, jak The Chainsmokers czy Calvin Harris, czyli producentów, którzy mają znacznie większy staż od 19-sto latka. Miejmy nadzieję, że i w tym roku stworzy kolejny przebój na miarę “Sing Me To Sleep”, “Alone” czy właśnie “Faded”, który odniesie podobny sukces!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.