Fantastyczny cover Jack U “Where Are U Now” w wykonaniu Pentatonix

28 Wrz 2015

jack-u-pentatonix-cover-news

Kiedy pojawiły się pierwsze informacje na temat współpracy Skrillexa, Diplo i Justina Biebera, w internecie zawrzało. Fani Jack U obawiali się komercyjnej produkcji, która postawi pod znakiem zapytania kierunek rozwoju tego projektu. Utwór okazał się strzałem w dziesiątkę. Oryginalne i nieszablonowe dźwięki Jack U świetnie zgrały się z wokalem Biebera, co zaowocowało międzynarodowym hitem, puszczanym we wszystkich rozgłośniach radiowych.

Mimo wszystko, część osób nie mogła znieść śpiewu młodej gwiazdy Pop. Na szczęście pojawiła się warta uwagi alternatywa. Grupa Pentatonix – znana z interpretacji utworów Daft Punk – postanowiła nagrać cover “Where Are U Now”. W ciągu zaledwie trzech dni, film został odtworzony ponad 2 mln razy! Jest to znacznie spokojniejsza wersja, jednak zadecydowanie warta uwagi. Poniżej możecie sami przesłuchać i ocenić omawiany kawałek.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.