Federico Gardenghi, czyli 12-letni DJ grający Techno!

3 Gru 2016

Federico Gardenghi
Myślę, że nie przesadzę jeśli powiem, że w dzisiejszych czasach każdy może zostać DJ-em. Minimum zapału i minimum chęci wystarczy, aby opanować podstawowe zasady działania konsoli. Wiek ma tutaj drugorzędne znaczenie, więc coraz młodsi odnoszą sukcesy w tej dziedzinie. Dobrym przykładem jest Arch Jr. 3 latek, który wygrał południowoafrykańską edycję popularnego show „Mam Talent’. I tu pojawia się pytanie, czy Federico Gardenghi, może być uważany za profesjonalnego DJ-a?

W głowie automatycznie pada odpowiedź: “Jasne, że nie!”, ale czy tak jest na pewno? Federico Gardenghi, 12-latek z Mediolanu zdaje się przeczyć temu. Zdobywa on coraz większą popularność w środowisku undergroundowym. Jak na tak młody wiek jest niezwykle utalentowany. Większość rówieśników nie może poszczycić się takimi umiejętnościami, jak ten chłopak.

Co więcej, jak słychać na załączonym filmie, jego gust różni się znacząco od ludzi w jego wieku. Gra przede wszystkim muzykę Techno, a nie jak mogłoby się wydawać, komercyjną odmianę EDM. Na wideo, które udostępnił można usłyszeć „Give Me Luv” Alcatraz w remixie Nicole Moudaber!

Całość możecie obejrzeć tutaj:

Federico Gardenghi | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.