Sam Feldt wydał drugi album w ciągu 3 miesięcy. House w najlepszym wydaniu!

25 Lis 2017

sam_feldt_new_song

Wnioskując po postach i komentarzach na grupie Essential, wielu z Was ceni tego sympatycznego producenta rodem z Holandii. Sam Feldt, bo o nim mowa, w ostatnich miesiącach naprawdę przyłożył się do pracy i przygotował materiał zamieszczony na debiutanckim krążku o nazwie “Sunrise”. Zawiera on takie numery, jak chociażby “Fade Away” czy “Yes”. Jednak nikt nie spodziewał się tego, co stało nastąpiło wczoraj.

Na social mediach producenta została wyemitowana informacja, że na światło ujrzy… drugi album autorstwa Sama. Krążek nazywa się “Sunset”, co nie jest przypadkowe, bo całość nazywa się “From Sunrise To Sunset”. Rzecz jasna, płyta została wydana nakładem Spinnin’ Records.

Nikogo to nie zdziwi, jeśli powiem, czego się spodziewać po produkcjach artysty – jak zwykle dostaniemy bardzo przyjemny, melodyjny House, nieraz z idealnie dobrymi wokalami.

Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do twórczości Feldta, wszak jego umiejętności pozwalają na lekkie podniesienie poprzeczki i powiew czegoś nowego w temacie lekkiej odmiany House’u. Wiem, że wydanie aż dwóch albumów w przeciągu dosłownie kwartału brzmi groteskowo, jeśli jednak mają utrzymać ten poziom – to chcemy więcej!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor