FIFA 17 – Soundtrack pełen utworów EDM!

11 Wrz 2016

fifa17soundtrack

Coraz częściej możemy usłyszeć elektroniczne tracki w grach komputerowych. Bardzo często takie numery pojawiały się w serii ściganek – Need For Speed. Od kilku ostatnich lat muzyka elektroniczna zaczęła się też pojawiać w piłkarskiej serii FIFA, gdzie mogliśmy usłyszeć już między innymi Madeona czy duet Disclosure.

Już 29 września premierę będzie miała kolejna odsłona tej bardzo popularnej serii, a co za tym idzie – EA Sports udostępniło nam listę utworów, które będziemy mogli usłyszeć w FIFIE 17. Trzeba przyznać, że jest naprawdę lepiej niż można się było spodziewać. Już na oficjalnych trailerach można usłyszeć nowy remix Madeona do dobrze znanego wszystkim utworu “Song 2”, a to dopiero początek niespodzianek.

Grę swoimi utworami będą umilać między innymi Lemaitre “We Got U”,ZHU “Money”, Kygo “Raging”, Madeon w duecie z Porterem Robinsonem “Shelter” czy Zedd z duetem Grey z wydanym ostatnio “Adrenaline”.

Po tak dobrym składzie soundtracku oczekiwania wobec przyjemności związanych z grą na pewno mocno wzrosły. Na dole znajdziecie wszystkie piosenki z soundtracku w postaci playlisty na Spotify, natomiast premiera gry przypadnie na czwartek, 29 września.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor