Film dokumentalny o Avicii będzie w polskich kinach. Sprawdź listę miast!

11 Wrz 2017

avicii-stories-megamix-news

Premiera zapowiadanego filmu dokumentalnego o Avicii coraz bliżej. Artysta powoli nakręca zainteresowanie fanów i ujawnia kolejne niespodzianki. Może i poprzeczka nie jest ustawiona wybitnie wysoko, bo dokumenty o tematyce EDM zwykle są dosyć płytkie, jednak napięcie rośnie, a wraz z nim oczekiwania.

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny trailer filmu, którego tytuł to “Avicii: True Stories”. Można z niego jasno wywnioskować, że dokument nie tylko ukaże, ale wręcz skupi się na problemach artysty. Sława i pieniądze idą w parze z olbrzymią presją, która swego czasu przygniotła Szweda. Oprócz tego pojawi się wiele archiwalnych ujęć i to nie tylko z festiwali, ale również ze studia, gdzie postały największe przeboje Tima Berglinga.

Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na 26 października, jednak do polskich kin trafi 6 listopada. Listę kin znajdziecie tutaj: aviciitruestories.film

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.