Fisher obraził kobiety sprzątające w klubie? Internet nie zapomina

30 Paź 2019

Fisher opublikował na Twitterze nagranie, które ukazuje kobiety sprzątające klub po nocnej zabawie. Całość skomentował niecenzuralnymi słowami, które można odebrać, jako brak szacunku wobec obsługi. Nagranie oczywiście zostało usunięte, ale internet nie zapomina. Czy Fisher obraził kobiety z filmiku?

Fisher posunął się za daleko

Na oficjalnym Twitterze Fishera pojawiło się nagranie z klubu, które ukazuje kobiety sprzątające lokal. W tle możemy usłyszeć komentarz autora, który mówi:

“Spójrz na te pierdolone sprzątaczki, żartujesz sobie?” – Fisher

Nie mniej istotny jest opis Tweeta, który ciężko nazwać kulturalnym. Pojawia się w nim słowo “cunt”, które pominąłem w tłumaczeniu.

“Czy ktoś zamawiał profesjonalną firmę sprzątającą? #youlittlebeauty #yakidding #wefknloveit” – Fisher

Tweet, a tym samym nagranie, zostały usunięte z profilu Fishera. Jednak w sieci pojawiła się “kopia bezpieczeństwa”, którą sporządził użytkownik “xceymusic”. Zanim przejdę do dalszego omówienia, obejrzyjcie filmik.

Fisher obraził kobiety

Oczywiście całe zajście spotkało się z krytyczną oceną internautów. Padło wiele skrajnie negatywnych opinii w kierunku Fishera. Co ciekawe, część osób zaznaczyła, że nie tworzy on muzyki, bo za jego sukcesem stoi Chris Lake.

“Właśnie to się dzieje, gdy Chris Lake i przyjaciele ghostprodukują dla ciebie muzykę, a ty zgarniasz tak dużo pieniędzy, że odrywasz się od rzeczywistości” – xceymusic

“Ten gość nawet nie tworzy swojej muzyki, przestańcie wspierać jego osobę i wstrętne zachowanie” – Kait

“Ale on ma takie poczucie humoru”

W tym całym zamieszaniu zaintrygował mnie jeden z Tweetów. Napisał go niejaki “CalebLl237”, który zaznaczył, że Fisher bardzo często używa słowa “cunt”, które w tej sytuacji ma wyjątkowo zły wydźwięk. Dodał również, że Fisher nie naśmiewał się z kobiet sprzątających klub, a jedynie chciał podkreślić zaniedbanie ze strony właścicieli lokalu, którzy nie zamówili profesjonalnej ekipy sprzątającej.

“Nie mówię, że to w porządku, ale jeśli śledzicie Fishera to wiecie, że w zasadzie każdego nazywa ‘cunt’. Nie wydaje mi się, że zrobił to celowo, tylko po prostu nie zdawał sobie sprawy jak to brzmi w tej sytuacji. Myślę, że krytykował on klub za to, że kelnerki muszą sprzątać, aniżeli nabijał się z nich” – CalebLl237

Wspomniany użytkownik postanowił poszukać innych postów Fishera i zaktualizował swoją opinię. Stwierdził, że jednak Fisher obraził kobiety i nabijał się z nich, bo przejawia takie zachowanie od dłuższego czasu. 

“Zrobiłem mały research i okazało się, że on już od jakiegoś czasu zachowuje się w ten sposób. Jestem zniesmaczony jego osobą, ale i sobą, bo stanąłem w obronie kogoś takiego. Przepraszam za to, ale naprawdę myślałem, że chodziło mu o właścicieli klubu…” – CalebLl237

Tweet usunięty, ale niesmak pozostał

Być może Fisher sobie żartował, być może krytykował właścicieli klubu, a być może nabijał się obsługi klubu. Wydźwięk Tweeta, w którym padają takie słowa i którego wzbogacił o hasztagi “#youlittlebeauty #yakidding #wefknloveit”… to po prostu jest słabe. Już pomijam perspektywę nagrania i zbliżenia na pośladki. Kolejny raz okazało się, że “w internecie nic nie ginie”, a tym samym usunięcie Tweeta nie oznacza zamknięcia sprawy.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.