Flosstradamus będzie reprezentować jedna osoba

22 Gru 2016

flosstradamus-koniec-news
Wszystko co dobre, kiedyś się skończyć. Prekursorzy i jedni z najlepszych producentów Trapu, czyli Flosstradamus, postanowili zawiesić swoją działalność. Josh Young czyli jeden z członków, podzielił się na Instagramie wiadomością o tym, że postanowił się rozdzielić z Curtem Camerucim. Jednocześnie poinformował, że pracuje nad swoim pobocznym projektem o nazwie Me2. Curt nadal będzie występować pod starym szyldem.

Rozdzielenie się tych producentów jest o tyle zaskakujące, że ostatnio ich trasa koncertowa okazała się być wielkim sukcesem. Uruchomili także swoją wytwórnię!
Curt udostępnił oficjalne oświadczenie, które znajdziecie poniżej:

“Wiadomość o zniknięciu Flosstradamus jest mocno przesadzona. Ruch nie zatrzyma się, gdy jeden z członków opuści pokład – zamiast tego urośnie! Projekt Flosstradamus będzie nadal kontynuowany i cieszę się, że mogę to zrobić. Josh będzie zawsze częścią #HDYNATION i życzymy mu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!”

Oficjalne oświadczenie Josha:

THANK YOU FOR ALL THE MEMORIES ⚠️✌🏽️

Film zamieszczony przez użytkownika Digital Dad (@yehme2)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.