Flume – Nastolatka zmarła po zażyciu “Molly” podczas koncertu

13 Cze 2015

flum

Problem narkotyków jest powszechnie znany, a zwłaszcza w kulturze EDM. Mimo iż są one potępiane na każdym kroku przez artystów i media, to zdarzają się przypadki zażywania jak i przedawkowania substancji odurzających. Niestety ale tym razem doszło do najgorszego możliwego scenariusza. Echostage, to klub znajdujący się w Waszyngtonie i w którym miał miejsce koncert Flume. Lokal ten jest oceniany jak jeden z najlepszych w swojej kategorii. Z informacji udzielonych przez policję wynika, że w okolicach godziny 00:15, 18-sto latka skarżyła się na złe samopoczucie po zażyciu narkotyku znanym jako “Molly”. Natychmiast została przewieziona do szpitala lecz niestety mimo stosunkowo szybkiej reakcji lekarzy nie udało się jej pomóc i zmarła.

Łączymy się w bólu z rodziną zmarłej dziewczyny, a tym samym chcemy ustrzec wszystkich czytelników i nie tylko. Wakacje już za chwilę, tak więc, uważajmy na siebie i naszych znajomych. Narkotyki, to poważny problem i nie każdy zdaje sobie sprawę jakie niosą ze sobą niebezpieczeństwo. Apeluje więc do wszystkich o ostrożność ze wszelkimi używkami. Niech muzyka będzie naszym narkotykiem.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.