Flux Pavilion namawia do świadomego głosowania w DJ Mag TOP 100

23 Lip 2015

flux-pavilion-dj-mag-top-100-news

Jakiś czas temu rozpoczęło się głosowanie w najpopularniejszym rankingu DJ-ów, czyli DJ Mag TOP 100 DJs. Co roku wybierani są producenci, którzy odnieśli największy, medialny sukces. Według wielu osób, to nie popularność powinna być głównym kryterium, a oryginalność i muzyczne osiągnięcia danego artysty. Zasady plebiscytu są bardzo proste. Każdy może zagłosować na pięciu producentów, którzy jego zdaniem najbardziej na to zasługują.

Flux Pavilion postanowił zachęcić ludzi do świadomego głosowania. W krótkim filmie wyjaśnia zasady konkursu DJ Mag oraz tłumaczy, dlaczego tak ciężko jest zaistnieć w nim mniej popularnym DJ-om. Jako przykład podaje takich artystów jak Flume, Pretty Lights, Gesaffelstein & Brodinski, Snails, Brillz oraz Andy C. Flux uważa, że każdy z nich zasłużył na to, aby pojawić się w TOP 100. Zaznaczył również, że wielu z nich nie uważa za odpowiednie, aby prosić o głosy. Postanowił zrobić to w ich imieniu.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.