Galantis prezentują swój drugi album. Sprawdź datę premiery i pierwszy singiel!

13 Lip 2017

galantis-2016-tour-news-1

Już wkrótce miną całe dwa lata od momentu wydania ostatniego albumu szwedzkiego duetu Galantis. W międzyczasie pojawiło się na rynku muzycznym kilka nowych utworów od tych producentów. Takie utwory, jak “Love On Me” czy poprzedni singiel pt. “Hunter” z pewnością są przez Was dobrze znane. I to pomimo faktu, iż nie zrobiły one furory w polskich radiostacjach.

Przyszedł jednak czas na ogłoszenie nowiny, która może wlać trochę nadziei w fanów Szwedów, którzy mogą być nieco zniesmaczeni ostatnimi wyczynami duetu – Galantis wydają drugi album!

Nosi on tytuł “Aviary” i już od wczoraj jest dostępny w pre-orderze m.in. w iTunes. Tracklista liczy 12 pozycji. Cztery z nich to doskonale znane produkcje od duetu (tj. “Love On Me”, “Hunter”, “Pillow Fight” i “No Money”). Kolejne 7 utworów nadal nie jest nam znanych, zaś dwunasty to najnowszy singiel, który nosi tytuł “True Feeling”. W sieci pojawił się już teledysk, który jest naszpikowany różnymi nagraniami z trasy koncertowej Christiana i Linusa.

Osobiście mam dosyć mieszane uczucia co do “True Feeling”, choć w ostatecznym rozrachunku wypada ten utwór lepiej, niż poprzednie single pokroju “Rich Boy” czy “Hunter”. Kawałek jest dostępny, jak wcześniej wspomniałem, już teraz, zaś cały album zostanie wydany nakładem Atlantic Records dokładnie 15 września.

Swoją drogą, jestem ciekaw Waszych reakcji na nowy utwór od Galantis, ale tu już odsyłam Was na nasz fanpage, gdzie pod artykułem możecie zamieścić swój komentarz, do czego Was gorąco zachęcam!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor