Galantis ukończyli pracę nad drugim albumem! Kiedy premiera?

20 Kwi 2017

Galantis

Podczas pierwszego weekendu tegorocznej edycji Coachelli, mieliśmy okazję zobaczyć wiele naprawdę ciekawych występów. Jednym z nich, był set szwedzkiego duetu Galantis, który jest odpowiedzialny za takie hity, jak m.in.: “Runaway”, “Peanut Butter Jelly” czy “No Money”. W 2015 roku Linus i Christian wydali swój debiutancki album “Pharmacy”, który odniósł niesamowity sukces. Panowie zdradzili jakiś czas temu, że pracują nad kolejnym albumem.

W trakcie livestreamu z Coachelli mieliśmy okazję obejrzeć wywiad z Galantis, który został przeprowadzony po występie duetu w słonecznej Kalifornii. Szwedzi wspomnieli w nim, że drugi album jest już ukończony. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to jeszcze w tym roku będziemy mogli cieszyć się całą masą nowych tracków autorstwa Christiana i Linusa.

Zżera mnie ciekawości czy kolejny longplay tego duetu pobije sukces poprzedniego krążka. Była to niestety tylko malutka wzmianka, a więcej informacji poznamy zapewne już wkrótce. Na dodatek – Galantis pojawią się na tegorocznej edycji Sunrise Festival, co może oznaczać, że w Kołobrzegu możemy się spodziewać dawki nowej muzyki.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor