Galantis zapowiedzieli trasę koncertową na 2016 rok

3 Gru 2015

galantis-2016-tour-news-1

Prawie 60 mln wyświetleń “Runaway”, to najlepszy sposób na przedstawienie duetu Galantis. W czerwcu tego roku ukazał się ich debiutancki album “Pharmacy”, który zawiera takie hity, jak: “Gold Dust”, “Peanut Butter Jelly”, czy “You”. Producenci szybko zyskali sławę, dzięki czemu mieli okazję zagrać na największych festiwalach, w tym również na Ultra Music Festival w Miami. Na początku sierpnia zakończyła się ich letnia trasa koncertowa promująca debiutancki krążek. Mimo pracowitego sezonu, postanowili nie odpoczywać i już teraz zapowiedzieli swoje pierwsze koncerty, które odbędą się w przyszłym roku.

galantis-2016-tour

Oczywiście to jest lista, która zawiera tylko pierwsze lokalizacje. Duet z pewnością pojawi się na największych festiwalach. Cieszy fakt, że trasa koncertowa zawiera miasta zarówno w Europie, jak i USA. Pierwszy występ zapowiedziany jest na 20 stycznia w Londynie, więc jeśli akurat tam będziecie, to warto nabyć bilet.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.