Przesłuchaj sety Martina Garrixa i Hardwella z Lollapalooza!

2 Sie 2016

Lollapalooza
Alias Martin Garrix dosyć często pojawia  w nagłówkach newsów na naszej stronie. Nie ma się co dziwić, gdyż 20-latek nie spoczął i mimo sukcesu, który odniósł już jako nastolatek, nie spoczął na laurach i nadal rozwija swoją pasję, którą jest tworzenie muzyki. Dzięki ciężkiej pracy grał już na największych festiwalach świata, gdzie aktualnie jest stałym bywalcem line-upów. Tym razem wystąpił on na kolejnym amerykańskim festiwalu o nazwie Lollapalooza.

Kilka dni temu młody Holender miał okazję zagrać na jednej z największych imprez na naszym globie. Mowa tutaj o festiwalu Lollapalooza, który odbył się w ostatni weekend, w amerykańskim Chicago. Martin zaprezentował szeroki wachlarz utworów, których zagrał aż 47! Od nowych, po starsze produkcje. 20-latek rozpoczął seta swoimi klasycznymi utworami, takimi jak: “Animals” czy “Wizard”, przechodząc poprzez niewydane tracki takie jak “Waiting For Tomorrow”, “Spottles”, kończąc swoim ostatnim wydaniem “In The Name Of Love”, przy którym zaśpiewała na żywo Bebe Rexha. Całego seta możecie przesłuchać  poniżej, a tracklistę znajdziecie pod tym linkiem.

Garrix nie jest jedynym producentem EDM, który pojawił się na tamtejszym festiwalu.  Swojego seta zagrał również Hardwell, który zakończył swoim występem 3 dzień Lollapaloozy. Robbert – podobnie jak młodszy kolega Martin – zagrał swoje niewydane utwory z takimi producentami, jak Kaaze czy Quintino. Dla fanów Trapu też znajdzie się coś ciekawego, gdyż Holender zagrał numer od Flosstradamus oraz GTA. Nie mogło zabraknąć również wszechobecnych “ID”, czyli nieznanych do tej pory utworów. Jeżeli jesteście ciekawi, jak Hardwell poradził sobie zamykając jeden z największych festiwalów na świecie, to możecie przesłuchać całego seta z linki ponizej, a tracklistę znajdziecie tutaj.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor