Getter otworzył własną wytwórnię i wydał nowy singiel!

11 Mar 2017

Getter

Getter jest bez wątpienia jednym z bardziej rozpoznawalnych amerykańskich DJ-ów młodego pokolenia. Jego styl produkcji to mieszanka dźwięków z pogranicza Dubstepu, Trapu i Bass House’u. Dzięki wsparciu Skrillexa, Tanner bardzo szybko przedostał się do jeszcze większego grona odbiorców.

Przez ostatnich parę lat Getter wydawał swoje tracki u wspomnianego wcześniej Sonny’ego w wytwórni OWSLA, jednak tym razem postanowił spróbować czegoś zupełnie innego, i tak, jak większość jego kolegów po fachu – otworzył własną wytwórnię muzyczną.

Label Amerykanina nosi nazwę “Shred Collective” i coś mi się zdaje, że z czasem stanie się jedną z najlepszych wytwórni EDM, jeśli chodzi o gatunki, które reprezentuje Getter. Na sam start wytwórni premierę miał nowy kawałek właściciela, który nosi tytuł “Inhalant Abuse” i jest świetnym pokazem umiejętności tego producenta.

Track w 4 dni odsłuchało ponad 500 tysięcy osób, co mówi samo za siebie. Jeżeli wszystkie wydania z tego labelu będą tak świetne jak najnowszy singiel Tannera, to z pewnością możemy spodziewać się tam masy nieszablonowych dźwięków, które na długo będą rządzić w klubach i festiwalach na całym świecie.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor