Gregori Klosman ft. Sarah Mount – Time To Be Alone (Cobra Effect Remix) | ??.??.??

28 Kwi 2015

cobra-effect-fb-main

Od czasu “Sandro Sofa” czy reszty darmowych “Biteleg-ów” minęło już sporo czasu. Cobra Effect nie zmarnowali go i mogą się teraz pochwalić wydaniami w takich wytwórniach jak Spinnin’ Records, Kindergarten Recordings czy Fly Eye. Nadal nie wiadomo kto stoi za tym projektem. Dopiero całkiem niedawno zaczęli występować przed publicznością jednak kryją twarze za brylantowymi maskami.

Słuchając 76 epizodu WOLV Radio od Dyro trafiłem na ich nowy remix. Chciałem znaleźć jakieś informacje w sieci ale póki co panuje głucha cisza. Jest, to na pewno ich remix, ponieważ Dyro oraz Don Diablo zagrali ten utwór w swoich audycjach i podali w tracklistach Cobra Effect jako remixerów. O co tyle szumu? W zasadzie o kolejny bigroom-owy kawałek ale z jakiegoś powodu wpadł mi w ucho. Może to kwestia całości seta albo tego, że dawno nie słuchałem tego typu muzyki. Poniżej zamieściłem wycięty, trzyminutowy fragment.

Cały 76 epizod WOLV Radio od Dyro możecie pobrać tutaj: https://essentialmusic.pl/dyro-wolv-radio-076/

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.