GTA – Red Lips (Skrillex Remix) | 30.11.2015

28 Lis 2015

skrillex-wiwek-main

Zastanawiałem się w jaki sposób przedstawić kogoś, kto posiada tak szeroki repertuar, jak Skrillex. Wszyscy pamiętamy go z czasów dubstepowych numerów, kiedy to wydawał hit za hitem i budował swoją markę. Po takich sukcesach, mógł odcinać kupony, delikatnie zmieniać melodię i sprzedawać lekko zmienione utwory, ale postawił na ambitniejszy styl życia. Strzałem w dziesiątkę jest projekt Jack U, gdzie wspólnie z Diplo kreują nowe trendy muzyczne. Zaskoczeniem była również informacja o jego współpracy z Justinem Bieberem przy albumie “Purpose”, ale tutaj również Sonny zdziałał cuda i skomponował kapitalne utwory.

W sieci pojawiła się oficjalna data premiery długo wyczekiwanego remixu Skrillexa, do “Red Lips” GTA. Utwór ten już od dłuższego czasu gości w setach króla dubstepu, jak i Jauza, 12th Planet czy NGHTMRE. Mogliśmy go również usłyszeć, m.in. podczas Ultra Music Festival 2015. Wszyscy, którzy czekali na potężne, elektroniczne dźwięki nie będą zawiedzeni. Sonny wykręcił kapitalny utwór, który miażdży żebra. Premiera zapowiedziana jest na 30 listopada tego roku, na platformie Apple Music. Poniżej możecie obejrzeć oficjalną zapowiedź oraz dłuższy fragment z seta GTA.

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.