Gwiazdy EDM przygotowały remixy utworów z League of Legends

15 Sty 2016

lol-warsongs-remixes-news

Branża gier coraz częściej przeplata się z przemysłem muzycznym, a w szczególności z jej elektroniczną odmianą. Jakiś czas temu Deadmau5 zagrał podczas finałów gry DOTA 2, a Hardwella zremiksował główny motyw z kultowej gry The Legend of Zelds. Największą popularnością cieszą się gry multiplayer, jak Counter Strike czy League of Legends. To właśnie dla drugiej z tych gier, znani producenci EDM przygotowali specjalne remixy.

Z początku myślałem, że taki projekt nie ma szansy powodzenia, ale przesłuchałem wszystkie produkcje i… zdecydowanie warto! Playlista zawiera utwory od m.in. Jauza, Arty’ego, Marshmello, Jamesa Egberta i Vicetone. Nie są to festiwalowe killery, a raczej kawał porządnych elektronicznych brzmień. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że całą składankę możemy pobrać zupełnie za darmo ze strony League of Legends. Poniżej znajdziecie playlistę z SoundCloud.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.