Hardwell 360 Experience – Pełna wersja relacji z przygotowań do UMF 2015

30 Cze 2015

hardwell-umf-360-youtube-news

Można cenić Hardwella lub nie, ale nie można mu odmówić olbrzymiego wpływu na to jak aktualnie wygląda scena EDM. Po tym jak odniósł olbrzymi sukces będąc producentem muzycznym postawił sobie za cel promocję nowych talentów. Trzeba przyznać, że idzie mu nadspodziewanie dobrze. Revelead Recordings stało się jedną z czołowych wytwórni posiadając w swoim arsenale wiele gwiazd.

Na początku czerwca informowałem Was o zapowiedzi filmu przedstawiającego przygotowania Holendra do występu na Ultra Music Festival 2015. Cechą charakterystyczną tej produkcji miało być jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, nowej technologii YouTube pozwalającej na obracanie kamery w dowolnym kierunku. Obejrzałem pełną, sześciominutową wersję tego filmu i muszę przyznać, że to jest coś wspaniałego. To nie jest jeden z tych gadżetów, który początkowo robi dobre wrażenie, a w finale ląduje bezużyteczny na półce. Myślę, że statyczne ujęcia dosyć szybko pójdą w zapomnienie. Immersja jakiej dostarcza możliwość oglądania się w dowolnym kierunku jest olbrzymia. Szczególnie przy tego typu nagraniach, gdzie widz chce nie tylko coś zobaczyć, ale i “poczuć”. Gorąco zachęcam do obejrzenia, bo według mnie, to jest przyszłość relacji z największych festiwali.

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.