Hardwell połączył siły z Afrojackiem. Nadchodzi “Hands Up”!

27 Wrz 2017

hardwell-afrojack-hands-up-zapowiedz

Hardwell i Afrojack to połączenie, które zdecydowanie wzbudza emocje. Obaj mają na swoim koncie wiele produkcji, które odniosły światowy sukces, a tym samym liczne grono wiernych fanów. Ich wspólny utwór “Hollywood”, był jednym z największych big roomowych hitów ubiegłego roku.

Wreszcie przyszedł czas na ponowne połączenie sił tych dwójki Holendrów. Robbert i Nick ponownie spotkali się w studiu, aby popracować nad nowym kawałkiem. Efektem ich współpracy jest utwór o nazwie “Hands Up”. Utwór ten stylem nawiązuje do wspomnianego wcześniej “Hollywood”, a więc możemy w nim usłyszeć udzielającego się wokalnie rapera MC Ambush, którego możecie kojarzyć z m.in. “90’s by Nature”, nagranego wspólnie z braćmi Showtek.

Produkcja ta to nie lada gratka dla zagorzałych fanów Dutch House’u, czyli mówiąc ogólnie – mocniejszej odmiany Big Roomu. O ile dobrze pamiętam, Afrojack zagrał ten utwór podczas występu na “Wiankach” w Warszawie, gdzie zrobił niemałe zamieszanie. Premiera “Hands Up” zapowiedziana jest na 6 października!

Poniżej zamieszczam link do odsłuchu “Hands Up”, jako fragmentu 335 odcinka “Hardwell On Air”.

https://www.youtube.com/watch?v=y6s2XlqjTzY

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor