Nadchodzi nowa część “Hardwell & Friends”. Co przygotował dla nas Hardwell?

21 Sty 2018

W ubiegłe wakacje Hardwell zaimponował fanom muzyki elektronicznej i utrzymał godne podziwu tempo, jeśli chodzi premiery utworów. W ciągu tych dwóch miesięcy na rynku pojawiły się dwie EP-ki producenta pod nazwą “Hardwell & Friends” – oprócz Robberta, pojawili się tam między innymi Kaaze, Dr Phunk, Henry Fong czy duet Moksi. W sumie w dwóch release’ach zmieściło się aż 10 oryginalnych utworów Hardwella!

Jak się jednak okazuje, to nie jest ostatnie słowo holenderskiego producenta, związane z tą serią. W ubiegły piątek, podczas 350. odcinka “Hardwell On Air”, realizowanego na żywo z amsterdamskiego studia Armady (tego samego, z którego transmitowane jest A State Of Trance), prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi (a byli nimi Sick Individuals, Jewelz & Sparks oraz Kura) przedstawił utwory, które pojawią się w ramach trzeciej części serii “Hardwell & Friends”.

Od jutra, przez kolejne pięć dni, będą mieć premierę utwory, które złożą się na całe wydawnictwo, które ukaże się nakładem Revealed Recordings. Zabawa zaczyna się już jutro od utworu “Underground”, który powstał we współpracy z Timmy’m Trumpetem. Trzeba powiedzieć – start z wysokiego C!

Następne w kolejce są następujące utwory:

23 stycznia: Hardwell & Sick Individuals – Get Low
24 stycznia: Hardwell vs Jewelz & Sparks – Safari
25 stycznia: Hardwell & Quintino – Woest
26 stycznia: Hardwell & Dr Phunk feat. Jantine – Take Us Down (Feeding Our Hunger)

Całe dwie godziny najnowszego odcinka podcastu Hardwella dostępne są poniżej, a tutaj znajdziecie tracklistę. A co do najnowszej EP-ki czwartego najpopularniejszego DJ-a świata według plebiscytu DJ Mag Top 100 DJs? Mam do powiedzenia tylko jedną rzecz.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor