Hardwell będzie występował przez całe wakacje w Ushuaïa Ibiza

4 Kwi 2016

hardwell_ibiza_resident

Robbert van de Corput aka Hardwell, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów i DJ-ów świata EDM. Nie bez powodu dwukrotnie zajął pierwsze miejsce w rankingu DJ Mag TOP 100 DJs. Ostatnio holenderski producent zaintrygował fanów i postąpił podobnie, jak w przypadku oddanego za darmo utworu “Blackout”, udostępniając na swoim profilu tajemniczy obrazek z rysunkiem przypominającym DNA.

Na temat zagadkowej grafiki pojawiło się wiele plotek. Fani stawiali na nowy utwór, nową EP-kę czy też kolejny, drugi już album. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że grafika ta, nie ma nic wspólnego z nową muzyką. Na serwisach społecznościowych Hardwella, pojawiła się krótka informacja, w której Robbert zapowiedział, że będzie przez jakiś czas rezydentem w znanym na całym świecie klubie Ushuaïa na Ibizie. Dowiedzieliśmy się również, że Holender będzie grywał tam w każdy wtorek od 28 czerwca do 13 września.

Jeśli w wakacje wybieracie się na Ibizę, to istnieje duża szansa, że będziecie mogli zobaczyć na żywo występ Hardwella. Pamiętajcie, aby wcześniej zakupić bilety!

Bilety będą dostępne na stronie http://usuhuaiaibiza.com/hardwell (póki co strona jest nie dostępna).

IBIZA 2016! @ushuaiaibiza #HardwellDNA

Film zamieszczony przez użytkownika Hardwell (@hardwell)

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor