Hardwell “Biggest Guest List” – Zobacz transmisję z koncertu w internecie!

3 Gru 2015

Sława i pieniądze stwarzają wiele możliwości na kreatywne i sensowne spędzenie swojego życia. Nie każdy z tego korzysta i część gwiazd po prostu kupuje kolejny samochód lub dom. Inaczej postępuje Robbert van de Corput aka Hardwell, który postanowił zaangażować się w działalność charytatywną. Pojęcie to, zawiera w sobie szerokie spektrum możliwej działalności, jednak Holender postanowił skupić się na pomocy dzieciom. Pierwszy region świata na jego liście to Indie, gdzie na szeroką skalę panują głód i ubóstwo.

Fundacja “United We Are” stawia sobie za cel pomoc dzieciom, poprzez zapewnienie im możliwości edukacji i rozwoju. Jednym ze sposobów na zdobycie niezbędnych środków do realizacji tego przedsięwzięcia, jest charytatywny koncert Hardwella. Odbędzie on się 13 grudnia, na stadionie DY Patil Stadium w Mumbaju.

Początkowo fundacja miała pomóc ok. 3000 dzieci, jednak dzięki wsparciu firm, biznesmenów, oraz przeszło 125 000 fanów Hardwella, którzy wpisali się na listę gości, będzie możliwa pomoc ponad 18 000 dzieci.

Szczególnie cieszy fakt, że koncert Hardwella będzie transmitowany w internecie. Za streaming odpowiada serwis hotstar.com, tak więc jeśli akurat nie będziecie w domu, możecie skorzystać z aplikacji na urządzenia mobilne i w ten sposób śledzić relację z imprezy.

Zbiórka pieniędzy nadal trwa, jeśli chcecie dołożyć swoją cegiełkę do tego projektu, to zajrzyjcie TUTAJ.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.