Hardwell – Data premiery filmu dokumentalnego i zapowiedź albumu z remixami

5 Wrz 2015

hardwell-attends-siriusxms-umf-radio-at-the-siriusxm-music-lounge-at-w-south-beach-on-march-27-2014

Dwa miesiące temu Hardwell zapowiedział nowy film dokumentalny o nazwie I Am Hardwell – Living The Dream. Jest to już drugi tego typu materiał o znanym producencie EDM. Tym razem ma on ukazać trasę Holendra przez 35 różnych miast, pracę w studio oraz ujęcia zza kulis. Co ciekawe za reżyserię obu filmów odpowiada ta sama osoba – Robin Piree.

“Jestem zachwycony z rezultatów. Od chwili gdy zostałem wybrany jako #1 DJ na świecie, moje życie jest jak jedna wielka przejażdżka kolejką górską. Z każdym rokiem podnoszę sobie coraz wyżej poprzeczkę. ‘I Am Hardwell – Living The Dream’ pokazuje, że nie tylko produkcja muzyki, lecz także trasy koncertowe mają olbrzymi wpływ na mój rozwój. Jestem dumny z ludzi bez których wykonanie tego filmu nie byłoby możliwe.” – Hardwell

Hardwell ogłosił również premierę album z remixami o nazwie United We Are – Remixes. Zadebiutuje on 13 listopada w wytwórni Revealed Recordings. Premiera filmu zapowiedziana jest na 13 października, w teatrze Pathé Tuschinski, w trackie trwania Amterdam Dance Event. 

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.