Hardwell i Dimitri Vegas & Like Mike wreszcie się pogodzili? Wspólne zdjęcie gwiazd!

28 Cze 2017

hardwell-dv-lm-foto

Nie tak dawno nagrywałem materiał, który wyjaśniał brak Hardwella w line-upie Tomorrowland. Jednym z najważniejszych aspektów rozważań była kłótnia Robberta z duetem Dimitri Vegas & Like Mike. Ich niesnaski ciągną się już kilka lat i końca nie było widać. Wydawało się, że konflikt nigdy nie zostanie wyjaśniony, aż do teraz.

Na oficjalnym Instagramie, jednego z braci – Like Mike’a, pojawiło się zaskakujące zdjęcie. Ukazuje ono braci Thivaios oraz ich menadżera, którzy spożyli posiłek wspólnie z Hardwellem i jego menadżerką Anną Knaup. Jeszcze ciekawszy jest opis fotki “lunch z przyjaciółmi”, który wskazuje, że nie było to przypadkowe spotkanie.

hardwell-dv-lm-min

Jeśli śledziliście informacje dotyczące Amsterdam Music Festival, to zapewne pamiętacie zapowiedź tajemniczego seta B2B. Wiele osób stawiało na wspólny występ Robberta i Armina van Buurena, ale być może niespodzianką będzie właśnie koncert Hardwella i Dimitri Vegas & Like Mike. Oczywiście są to tylko luźne rozważania, jednak moment, w którym pojawiło się zdjęcie daje do myślenia.

Jeśli ktoś z Was ma wątpliwości co do autentyczności zdjęcia, to zamieszczam link do zdjęcia na Instagramie – tutaj.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.