Hardwell dodał nową sekcję do swojej audycji. Dodatkowa godzina muzyki!

18 Lis 2017

hardwell-on_air_300

Nadawana przez 115 stacji radiowych na całym świecie i docierająca co tydzień do 50 milionów ludzi audycja “Hardwell On Air”, została wzbogacona o nową sekcję. “Off The Record”, bo taka jest nazwa dodatkowych 60 minut muzyki, to zbiór utworów wybranych przez Hardwella, których słucha w trakcie swoich podróży.

Jest to swego rodzaju odskocznia od festiwalowych i typowo imprezowych brzmień. Producent postanowił zabrać słuchaczy w świat głębszych i spokojniejszych brzmień, skupiając się na takich gatunkach, jak House, Future Bass, Tech House i innych. Dodatkowo w audycji została przewidziana 15-minutowa sekcja “Artist Spotlight”, gdzie swoją twórczość mogą zaprezentować mniej znani artyści.

“Jestem naprawdę podekscytowany możliwością zaprezentowania moim fanom szerszego spektrum dźwięków, którymi pasjonuję się od lat. Myślę, że to wspaniała okazja, aby dać fanom wgląd w moje prywatne playlisty i dodać nową jakość do audycji!” – Hardwell

“Hardwell On Air”, jak i dodatkowa sekcja “Off The Record” są nadawane o 22:00 na live.djhardwell.com.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.