Hardwell & Friends Vol. 2, czyli mnóstwo nowości ze stajni Revealed!

28 Sie 2017

hardwell-and-friends

Tegoroczna kampania wyborcza związana z plebiscytem DJ Mag Top 100 trwa w najlepsze. Zdecydowana większość producentów dwoi się i troi, aby zyskać przychylność swoich fanów. Inne podejście reprezentuje Hardwell, który zamiast zaprzątać sobie głowę głosowaniem, skupił się na własnej wytwórni i produkcji muzyki.

28 lipca w sklepach muzycznych pojawiła się pierwsza z dwóch zapowiadanych EP-ek pod nazwą “Hardwell & Friends”. Składała się ona z pięciu utworów, w tym z międzynarodowej wersji singla “We Are One”. Niemalże dokładnie miesiąc później – bo 25 sierpnia – w naszych urządzeniach grających gości już drugi wolumen, także składający się z pięciu pozycji. Na liście płac znajdują się między innymi Kill The Buzz, Dr Phunk oraz duet Moksi.

Osobiście mogę przyznać, że to część druga przypadła mi do gustu bardziej, niż część pierwsza. Głównie za sprawą większej różnorodności – wszak mamy tu Bass House, Moombahton, Bigroom oraz Hardstyle, czyli jedne z moich ulubionych nurtów elektronicznej muzyki tanecznej. Tak więc mam niewątpliwą przyjemność z informowania Was o tej EP-ce. Na Spotify znajdziecie playlistę zawierającą obie części “Hardwell & Friends”, i właśnie w takiej formie proponuję aplikować tegoroczne wakacyjne tracki od Hardwella.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor