Hardwell i KSHMR połączą siły?

19 Paź 2015

kshmr-paradesi-ep-premiera
“Secrets”, “Memories” czy “Jammu”, to tylko kilka z tegorocznych hitów producenta o aliasie KSHMR. Ten obdarzony niezwykłym talentem człowiek, wreszcie odważył się wyjść z cienia i zaprezentować światu swoje umiejętności. Bez wątpienia, do listy sukcesów można dodać debiutancki koncert w Los Angeles oraz 23 miejsce w plebiscycie DJ Mag TOP 100 DJs.

Podobnie jak większość producentów, tak i Niles, korzysta z Twittera. Jeden z jego fanów postanowił pogratulować mu tak dobrego wyniku i zapytać o ewentualny collab z Hardwellem.

“Gratuluję wyniku w DJ Mag, zasługujesz na to. Tak swoją drogą, czy masz zamiar współpracować z Hardwellem? To byłoby niesamowite.” – Juanjo

Po kilku godzinach KSHMR odpowiedział na wiadomość:

“Dziękuję Juanjo. Z chęcią stworzyłbym coś z Hardwellem. Utwory takie jak Cobra, Spaceman, Zero 76 itd. sprawiły, że zainteresowałem się EDM.”  – KSHMR

Nie musieliśmy długo czekać na komentarz holenderskiej gwiazdy:

“Z chęcią!” – Hardwell

Z jednej strony, to tylko kilka tweetów, które do niczego nie zobowiązują, ale z drugiej, ile razy byliśmy świadkami tego typu ustaleń, które faktycznie kończyły się wspólną wizytą w studio? Hardwell współpracuje z ludźmi, którzy faktycznie potrafią coś stworzyć, a KSHMR bez wątpienia się do takich zalicza. Połączenie ich umiejętności mogłoby zaowocować ciekawym utworem. Miejmy nadzieję, że już niedługo usłyszmy oficjalny teaser ich wspólnego kawałka.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.