Hardwell i W&W ukończyli wspólny utwór!

6 maja 2016

hardwell-ww-collab-news

Współpraca duetu W&W i Hardwella rozpoczęła się w 2013 roku, kiedy to wydali jeden z ówcześnie popularnych utworów o nazwie “Jumper”. Typowo festiwalowy kawałek z okrzykiem “1,2,3 jump!” okazał się strzałem w dziesiątkę. Fani wyrazili swoje zadowolenie, więc mogliśmy być pewni, że to nie był ich ostatni wspólny utwór. Tak też się stało, bo następnie mogliśmy usłyszeć “Don’t Stop The Madness”, “The Dancefloor Is Yours” oraz “Tonight”, które również zostały ciepło przyjęte przez słuchaczy.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe sukcesy trojga producentów, nie dziwi fakt, że postanowili ponownie połączyć siły. Na profilu Hardwella pojawiło się zdjęcie, na którym widać całą trójkę, która spędziła czas w studiu dokańczając swój nowy projekt. Raczej nie spodziewałbym się zmiany kierunku, jaki wcześniej sobie wytyczyli, więc fani mocniejszych brzmień prawdopodobnie będą zadowoleni. Przed nami mnóstwo festiwali EDM, więc jest duża szansa, że już niedługo usłyszmy kolejny owoc współpracy Hardwella i W&W.

“Wreszcie ukończyliśmy nasz wspólny utwór!” – Hardwell

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.