Hardwell i KSHMR wydali wspólny utwór. Hit tej jesieni?

22 Wrz 2017

hardwell_second_album

Jesień już wystartowała, co widać za oknami – w tym tygodniu pogoda nie dopisała. Jednak nie oznacza to, że w świecie EDM będzie nudno. Szykuje się masa muzycznych premier, do tego Amsterdam Dance Event i wiele innych atrakcji. Jednak my zajmiemy się dziś tym pierwszym aspektem, który – jakby nie było – jest w tym wszystkim najistotniejszy.

Już na początku wakacji zapowiadaliśmy rychłe pojawienie się na rynku wspólnego singla dwóch producentów, którzy w ostatnich miesiącach są jednoznacznie na topie. Hardwell i KSHMR, bo o nich mowa, wysmażyli potężny eventowy banger o nazwie “Power”, który właśnie dziś został opublikowany w pełnej wersji.

W utworze zdecydowanie słychać wkład obu producentów – co oczywiście cieszy. Szczególnie w czasach, gdy nieraz pewni “artyści”, tylko dopisują się do czyjejś produkcji.

Osobiście przeczuwam, że to będzie jeden z częściej supportowanych utworów tej jesieni, chociażby podczas zbliżającego się wielkimi krokami Amsterdam Dance Event. Co tu dużo mówić – jest to jeden z kandydatów na EDMowy przebój rozpoczętej już jesieni. Ale jak będzie w praktyce i którą produkcję zapamiętamy najbardziej z tego okresu? Wszystko przyniesie czas!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor