Hardwell powrócił jako MR. X? Perspektywa ma znaczenie.

22 Paź 2019

Sunnery James & Ryan Marciano zorganizowali swoje wydarzenie podczas Amsterdam Dance Event 2019. Jednym z artystów z line-upu był tajemniczy MR. X, którego zdjęcie wzbudziło wiele emocji. Jego brwi i oczy do złudzenia przypominają Hardwella. Czy MR. X to nowy alias Hardwella? 

Hardwell to MR.X?

Wszystko zaczęło się od zamieszczonego na Reddicie zdjęcia. Ukazuje ono tajemniczego MR. X, podczas występu na imprezie Sunnery James & Ryan Marciano. Jako, że producent ma na głowie kaptur i czapkę z daszkiem, a na dodatek zakrył 3/4 twarzy, widzimy jedynie oczy i fragment brwi.

MR. X podczas występu na ADE 2019

Niezasłonięte oczy i brwi wystarczyły, bo nie sposób nie dostrzec uderzającego podobieństwa do Hardwella. Sprawę podgrzało kolejne zdjęcie, tym razem z Insta Stories Sunnery James & Ryan Marciano. Jednym z gości zaproszonych na wydarzenie był właśnie Hardwell. Oczywiście Robbert pojawił się tam jedynie w celach towarzyskich, ale jeśli dodać do tego występ tajemniczego MR. X, to rodzi się intrygujący ciąg zdarzeń.

Sunnery James & Ryan Marciano i Hardwell

Podsumowując, tajemniczy MR. X podobny do Hardwella wystąpił na imprezie Sunnery James & Ryan Marciano, którzy poinformowali na Insta Stories, że gościem na ich wydarzeniu był właśnie Robbert. Z relacji uczestników wynika, że MR. X grał głównie Tech House, czyli zdecydowanie inne brzmienia niż te, do których w ostatnim czasie przyzwyczaił nas słynny Holender. Warto również dodać, że ostatni występ Hardwella miał miejsce rok temu, podczas Amsterdam Dance Event 2018.

Wszystko to układa się w niezwykle ciekawą historię, ale… niestety prawda jest inna.

Perspektywa ma znaczenie

Sprawa nabrała rozgłosu, bo łącząc kolejne fakty i niezwykłe podobieństwo na zdjęciu – wychodziło na to, że Hardwell wrócił pod nowym, tajemniczym aliasem. Niestety, ale inne zdjęcie, z innej perspektywy rozwiało wszelkie wątpliwości.

MR.X zdjęcie z przodu

Jest to ostateczny dowód na to, że MR. X nie jest nowy aliasem Hardwella. Sytuacja ta ukazuje potęgę perspektywy w fotografii. Właśnie dlatego warto sprawdzić kilka źródeł.

Mimo wszystko, nadal nierozwiązana pozostaje kwestia – kim jest MR. X? W jaki sposób nieznany, zamaskowany producent trafił do line-upu wydarzenia na ADE 2019? Będziemy śledzić ten temat i informować Was na bieżąco!

Menadżerka Hardwella zabrała głos w sprawie [Aktualizacja]

Uzyskaliśmy ostateczne potwierdzenie, że Hardwell nie stoi za aliasem MR. X. Menadżerka Robberta udostępniła na Instagramie wpis, w którym wyjaśniła całą sytuację i zapewniła, że na ten moment Hardwell nie zamierza wracać na scenę.

“W odpowiedz na ostatnie doniesienia, jakoby Hardwell zagrał w tajemnicy set, jako zamaskowany MR. X, podczas Amsterdam Dance Event. Chciałbym oficjalnie potwierdzić, że Robbert (aka Hardwell) pojawił się na imprezie Sunnery James & Ryan Marciano podczas ADE. Nie zjawił się, aby tam zagrać, a jedynie aby wesprzeć swoich przyjaciół i pobawić.

Na ten moment, Robbert odpoczywa od tras koncertowych. Jednakże, jest nam niezmiernie miło, że media, promotorzy i fani okazali takie zainteresowanie i miłość, w odniesieniu do plotki o jego powrocie do DJ-ingu.

Robbert chce Was wszystkich zapewnić, że jako pierwsi dowiecie się jeśli i kiedy, postanowi powrócić do grania. Na ten moment, nadal cieszy się życiem z dala od świateł reflektorów” – Anna Knaup, menadżerka Hardwella

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.