Hardwell nominowany do 12 nagród IDMA!

13 Lut 2016

hardwell_idma_2_0

International Dance Music Awards, to odbywające się co roku głosowanie, które związane jest z całą branżą elektronicznej muzyki. Całość podzielona jest na, aż 57 kategorii, zaczynając od wyboru najlepszego DJ-a, a kończąc na sprzęcie DJ-skim. Jest to jeden z najważniejszych tego typu plebiscytów, który znacznie wierniej oddaje faktyczny stan EDM, niż np. DJ Mag TOP 100 DJs.

Jednym z producentów, którego alias znalazł się aż 12 razy w tym głosowaniu jest holenderski producent – Hardwell. Robbert został nominowany w kategoriach: Najlepszy DJ, Najlepszy europejski DJ, Najlepszy DJ z gatunku Progressive House/Electro House, Najlepszy solowy artysta, Najlepszy producent, Najlepszy remixer, Najlepszy utwór z gatunku R&B (Follow Me), Najlepszy utwór z gatunku Electro/Progressive House (Mad World), Najlepsza kompilacja utworów (Revealed Volume 6), Najlepszy podcast (Hardwell On Air), Najlepszy występ wokalisty (Jake Reese), Najlepsza wytwórnia muzyczna (Revealed Recordings).

Oczywiście Hardwell nie jest jedynym, który doczekał się takiej ilości nominacji. Przebił go Armin van Buuren, który został nominowany, w aż 14 kategoriach. Nie jest to wielkie zaskoczenie jeśli weźmiemy pod uwagę ile lat Armin działa na rynku muzycznym. Gala wręczania nagród odbędzie się w trakcie Winter Music Conference w Miami. Swoje głosy możecie oddać na oficjalnej stronie wintermusicconference.com. Głosowanie kończy się 2 marca.

hardwell

 

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor