Hardwell opowiedział o życiu DJ-a i relacji ze swoją dziewczyną

30 Lis 2015

hardwell-chantal-janzen-wywiad-news

Każdy kraj ma swoje własne programy o znanych osobistościach. Jest to jeden z łatwiejszych sposobów na przyciągnięcie widzów do telewizora i tym samym zwiększenie oglądalności. Nie inaczej jest w Holandii, gdzie na kanale RTL 4 transmitowane jest “Chantal blijft slapen”, czyli po angielsku “Chantal sleep over”. Jest to show prowadzone przez Chantal Janzen, która przez dzień i noc towarzyszy różnym, holenderskim celebrytom. W jednym z listopadowych odcinków wystąpili prezenterka telewizyjna i modelka – Nicolette Kluijver, oraz znany DJ i producent – Hardwell. Chantal przeprowadziła z nim krótki wywiad, w którym poruszyła temat samotności i relacji z dziewczyną. Poniżej znajdziecie przetłumaczoną treść rozmowy.

Chantal: Wow! Już leżysz w łóżku! Dlaczego?

Hardwell: Tak, zawsze sprawdzam pocztę zanim pójdę spać, bo z powodu różnych stref czasowych, Ameryka budzi się wtedy do życia.

Chantal: I prawdopodobnie kontaktujesz się ze swoją dziewczyną? Rozmawiasz o występach i tak dalej?

Hardwell: Dokładnie.

Chantal: Śpisz w olbrzymim apartamencie. Dla wielu ludzi to jest normalny dom, a dla Ciebie to tylko pokój w hotelu. Prawdopodobnie słyszałeś już wcześniej to pytanie: nie czujesz się samotny? Mogę sobie wyobrazić, że chciałbyś dzielić swoje doświadczenia z kimś innym…

Hardwell: Tak, zawsze chcę się dzielić takimi rzeczami. Ale zdecydowanie nie jestem samotny, to brzmi przygnębiająco. Ale jest olbrzymi kontrast pomiędzy występami, a pokojem w hotelu. Teraz, kiedy odbywam własne koncerty, podróżuję po świecie z całym zespołem. Ale kiedy realizuję trasę po klubach: kluby są strasznie duże, ludzie są blisko Ciebie i pełni energii. Chwilę później znajdujesz się w pokoju w hotelu. Kontrast pomiędzy tymi miejscami jest olbrzymi.

Chantal: Jak długo tak wytrzymasz? Bo kiedy będzie miał dzieci, życie w ten sposób nie będzie możliwe. Myślałeś o tym? Bo cały czas jesteś w trasie…

Hardwell: Tak… Sam nie wiem. Na przykład Armin van Buuren ma dwójkę dzieci!

Chantal: Tak, ale nie zna ich imion. Żartuję, to nie jest prawda!

Hardwell: Haha, świetnie sobie radzi z dziećmi!

Chantal: Oczywiście, ale to wydaje się bardzo trudne.

Hardwell: Bardzo trudno jest pogodzić dwa zupełnie różne światy. DJ przez większość czasu pracuje w nocy, w różnych strefach czasowych. To nie wpływa dobrze na relacja towarzyskie.

Chantal: W rzeczy samej. Czy rozmawiałeś kiedyś ze swoją dziewczyną o dzieciach? Rozważaliście jak to pogodzić?

Hardwell: Ymm, nie wiem. Szczerze mówiąc, nigdy o tym nie rozmawialiśmy. Zobaczymy!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.