Hardwell otworzył nową wytwórnię “Revealed Radar”. Szansa dla młodych!

2 Lut 2020

Hardwell otworzył nową wytwórnię, która jest sub-labelem Revealed Recordings. W ten sposób Robbert chce jeszcze mocniej wspierać społeczność młodych producentów. Dzięki przeprowadzce do nowego biura i zatrudnieniu nowych osób, Revealed ma teraz jeszcze większe możliwości, jeśli chodzi o promocję. Temat ten został poruszony w najnowszym wywiadzie z Hardwellem, który określił cel nowego projektu “Revealed Radar”.

Revealed Radar szansą dla młodych

Nowy rok, nowe wyzwania, a z pewnością nowe możliwości dla producentów muzycznych. Hardwell zorganizował nową przestrzeń do zarządzania wytwórnią Revealed Recordings, a także powiększył zespół pracujący w labelu. Dzięki ewolucji pojawiła się możliwość realizacji kolejnych projektów, w tym sub-labelu.

Revealed Radar to poboczny label Revealed Recordings, którego celem jest promowanie młodych producentów. W zasadzie jest to rozwinięcie koncepcji “Community Releases”, która już od dawna funkcjonuje w wytwórni Hardwella. Teraz jednak, za sprawą większego zespołu, wydań ma być jeszcze więcej. Premiery w Revealed Radar są do pobrania za darmo (w zamian za obserwowanie playlist na Spotify lub 50 credistsów).

Więcej informacji na temat Revealed Radar usłyszeliśmy w wywiadzie, którego Hardwell udzielił w ramach Revealed Podcast. W trakcie rozmowy został poruszony temat sub-labelu i jego przeznaczenia:

“To jest inny rodzaj wytwórni muzycznej. Słowo ‘radar’ wszystko wyjaśnia, bo każdy z członków społeczności jest moim ‘radarem’. Mamy możliwość wydawania jeszcze większej ilości muzyki. Nawet nie chodzi o samą ilość, a po prostu mamy teraz większy zespół, który może się zająć młodymi artystami. Nowi producenci mogą wydać muzykę poprzez ‘Radar’, mogą się rozwijać, aż kiedyś wydadzą coś w głównym labelu Revealed. W ‘Revealed Radar’ możemy wydać więcej różnorodnych brzmień w obrębie muzyki tanecznej” – Hardwell

Pierwszy utwór w ramach Revealed Radar ukazał się 3 stycznia i jest to “Save Me Now” od J3ro, Notbad i Cornelia Antonijev. Mimo, że dopiero co dobiegł końca pierwszy miesiąc roku, sub-label wydał w sumie 11 kawałków. Trzeba przyznać, że zespół odpowiedzialny za “Radar” nie próżnuje i wydaje numer za numerem. Biorąc pod uwagę gęstość premier, warto spróbować i wysłać swoje demo.

Revealed Demo: https://www.revealedrecordings.com/demo

Zobacz również:

J3RO & Notbad feat. Cornelia Antonijev – Save Me Now [FREE DOWNLOAD]

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.