Hardwell podgrzewa atmosferę. Nadchodzą nowa EP i collab z KSHMR!

11 Cze 2017

hardwell-free-news
Ostatnio w wytwórni Revealed Recordings dużo się dzieje. Po nieco eksperymentalnym 2016 roku, wytwórnia wraca do sprawdzonych i cenionych przez fanów brzmień. Zapowiadane są kolejne utwory, co najlepiej obrazuje, że można być spokojnym o przyszłość tego labelu. Markę Revealed wzmacnia również sam właściciel – Hardwell, który podczas wywiadu dla Ultra ogłosił prawdziwą niespodziankę!

Tego lata ukażą się dwie EP-ki, które w sumie będą zawierać 8 utworów, w tym ten we współpracy z Henry Fongiem i Mr. Vegas. Holnderski DJ potwierdził także, że po zakończeniu lata wyda utwór z KSHMR o nazwie “Power”. Można powiedzieć, że to collab marzeń. Holenderska moc i indyjskie dźwięki… Pokuszę się o stwierdzenie, że to idealnie dobrany duet.

Fani Hardwella, jak i KSHMR’a mogą zacierać ręce z radości. Dodatkowo cieszy fakt wypuszczenia mini-albumu. To lato będzie naprawdę gorące!

“Trochę wiadomości od Hardwella: ‘Badam’ z Henry Fongiem i Mr. Vegas wyjdzie wraz z nową EP, zawierającą 8 kawałków. ‘Power’ z KSHMR wyjdzie po wakacjach”

Poniżej możecie usłyszeć nadchodzący collab z KSHMR:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.