Hardwell: “Myślę, że Swedish House Mafia zamknie tegoroczne Ultra”

21 Mar 2018

Szum na temat ewentualnego powrotu Swedish House Mafii podczas tegorocznego, jubileuszowego Ultra Music Festival nie cichnie. Ostatnio na naszych łamach pojawił się news na temat, bo oliwy do ognia dolało Spotify za sprawą ich EDM-owej playlisty “Mint”. Obserwuję ją codziennie i tendencja jest niezmienna – nadal jest nadprogramowo dużo utworów szwedzkich mafiozów – dziś przykładowo znalazł się tam chociażby remiks “Sweet Disposition” w wykonaniu Axwella i Dirty Southa. Ale spokojnie – nie będziemy dublować tematu, skoro pojawił się nowy wątek. Na temat wypowiedział się bowiem Hardwell.

Holenderski producent podczas wczorajszego wywiadu w popołudniowej audycji SLAM! został zapytany o to, czy wierzy w pogłoski, które od kilku tygodni elektryzują przemysł EDM. Odpowiedź artysty była bardzo znamienna:

“Cóż… Myślę, że to się wydarzy! A wiesz dlaczego? Krąży wiele plotek, ale aspektem decydującym był fakt, iż Steve Angello, jeden z trzech członków SHM, niespodziewanie odwołał swoją trasę koncertową po Azji, nie ma zaplanowanych na najbliższy czas żadnych innych występów i znajduje się w Miami. Dla mnie znaczy to tyle, że to musi się wydarzyć.” – Hardwell

Ale to jeszcze nie koniec poszlak – w temacie wypowiedział się także Danilo Lewis, fotograf współpracujący z The Chainsmokers oraz z Nicky’m Romero. Na jego Twitterowym koncie pojawił się naprawdę ciekawy wpis:

“Niedzielnym headlinerem jest dokładnie ten ktoś, o kim wszyscy mówią” – Danilo Lewis

Wpis jest już usunięty z portalu, jednak w sieci krąży screenshot.

Dotychczas, oprócz SHM, byli brani pod uwagę Deadmau5, Daft Punk oraz – co wspomniał w swoim filmie Tomek – Depeche Mode. Jednak to o Axwellu, Sebastianie Ingrosso i Steve’ie Angello jest najgłośniej.

Wątpliwe, żeby przed samym występem została wypuszczona w świat oficjalna informacja na temat tego, kto jest tą hucznie zapowiadaną niespodzianką, pozostaje więc czekać na ewentualne wycieki i poszlaki, których z dnia na dzień zapewne coraz jeszcze więcej.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze w wywiadzie mówił Hardwell, to poniżej możecie go obejrzeć. Są napisy w języku angielskim!

 

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor