Hardwell – Przygotowania Ultra Music Festival w trybie 360 na YouTube (Zapowiedź)

8 Cze 2015

hardwell-360-youtube-news

Relacje z największych na świecie festiwali muzycznych stają coraz popularniejsze. Praktycznie każdy liczący się event ma w swojej ofercie transmisję w internecie dzięki której większość z nas ma możliwość zobaczyć jak to wszystko naprawdę wygląda. Przeciętny widz staje się coraz bardziej wymagający. Zmiana sceny, którą śledzi może już niedługo wystarczać w związku z czym znany na całym świecie serwis YouTube proponuje zupełnie nowe rozwiązanie. Chodzi o “360 Experience” dzięki któremu w trakcie oglądania filmu możemy rozglądać się w dowolnym kierunku.

Pod koniec maja zamieściłem na stronie link do teledysku Avicii-ego w którym została użyta ta technologia. Tym razem jednak, to Hardwell przedstawi swoją wizję wykorzystania tego trybu. Zgodnie z zapowiedzią film ma przedstawiać zawierać Holendra do występu na Ultra Music Festival 2015. Czeka nas podróż przez całe Miami z załogą Hardwella oraz sporo ujęć zza kulisów. Póki co mamy jedynie zapowiedź.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.