Hardwell startuje z nowym projektem charytatywnym

6 Lip 2015

bg-crop

Pomocy potrzebującym nigdy za wiele. Biznesmeni i celebryci często wspierają finansowo różnego rodzaju akcje charytatywne. Odnośni się to również do świata EDM, przez który przepływają olbrzymie sumy pieniędzy. Kilka dni temu informowaliśmy Was o Steve Angello, który wpłacił pieniądze na przeszczep dla chorej dziewczynki.

Hardwell również nie pozostaje bierny na cierpienie innych i postanowił zagrać koncert charytatywny w Bombaju. Według dostępnych informacji wyląduje w Indiach 13 grudnia. Wszystkie zyski z występu zostaną przekazane na cele charytatywne. Mało tego, zamierza również pobić rekord świata na największą ilość gości poprzez wolny wstęp dla wszystkich fanów w Indiach. Oprócz tego w połączeniu z międzynarodową agencją muzyczną Anna Agency, Holender otwiera fundację United We Are Foundation. Jej celem jest zapewnienie możliwości edukacji dla dzieci w Indiach. Co ciekawe Hardwell zrezygnował z wynagrodzenia.

United We Are Foundation dołącza do wiodącej organizacji w Indiach – United Welfare Trust.

Założyciel United Welfare Trust, Shailendra Singh wypowiedział się na temat inicjatywy gwiazdy EDM.

“Muzyka taneczna ma ogromne możliwości by dokonać zmian społecznych. Dzięki współpracy United We Are Foundation z United Welfare Trust w Indiach, będziemy mogli pomóc tysiącom dzieci, szczególnie tym, które chcą wystartować w dorosłe życie. Ruch ten rozpocznie się w Indiach i eksploduje dalej na całym świecie. “ –  Shailendra Singh

Wszyscy, którzy chcą się udać na imprezę Hardwella w Bombaju mogą zarejestrować się za pomocą strony internetowej do której link znajdziecie poniżej.

Link: http://foundation.djhardwell.com/

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.