Hardwell i Steve Aoki połączyli siły i stworzyli wspólny utwór. Festiwalowy przebój!

10 Mar 2018

Za dwa tygodnie Ultra Music Festival – to właśnie podczas tego eventu jesteśmy zasypywani informacjami o nadchodzących muzycznych premierach, nieraz powstałych w wyniku współpracy najpopularniejszych producentów muzyki elektronicznej. Jednak to nie oznacza, że tak istotne informacje nie pojawiają się w innych momentach roku – przykładem jest chociażby to, co miało miejsce podczas jednego z występów Steve’a Aokiego w ubiegłym miesiącu.

Producent zaskoczył publiczność obecną podczas jego występu w Filadelfii, grając utwór, który powstał we współpracy z Hardwellem. Informacja wywołała wiele pozytywnych emocji wśród zgromadzonych osób, co zresztą możecie usłyszeć w nagraniu, które znajdziecie poniżej.

Kawałek nie ma jeszcze tytułu, nie znamy także jego daty wydania. Jest jednak na co czekać, i to nie tylko za sprawą tak wybuchowej mieszanki, jaką jest połączenie sił dwóch artystów z TOP 10 zestawienia DJ Mag Top 100 DJ’s – sam utwór z pewnością będzie zdawać egzamin na największych EDM-owych eventach. Jestem o tym przekonany, mimo iż pełnej wersji jeszcze nie otrzymaliśmy. Na pewno także będziemy mogli go usłyszeć w Miami już za dwa tygodnie – obaj panowie zagrają na głównej scenie. Kto wie, może któryś z nich wpadnie do tego drugiego podczas seta, aby wspólnie zaprezentować nową produkcję?

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor