Hardwell udostępnił darmowy utwór z okazji swoich urodzin!

8 Sty 2016

hardwell-free-download

Styczeń to miesiąc, w którym na świat przyszło wiele gwiazd elektronicznej muzyki. Nicky Romero czy Deadmau5, to tylko mała część światowej sławy producentów, którzy obchodzą w tym miesiącu urodziny. Do tego grona możemy również zaliczyć Hardwella.

W ostatnim epizodzie radioshow – “Hardwell On Air”, które prowadzi Holender, mieliśmy okazję usłyszeć tajemniczy utwór. Został on zaprezentowany jako “Hardwell Exclusive”. Jest to fragment audycji, w którym prezentowane są nadchodzące premiery z wytwórni Robberta, czyli Revealed Recording. Hardwell nie chciał zdradzić co to za utwór, jednak wszystkich zainteresowanych skierował na swój fanpage na Facebooku, na którym w niedalekiej przyszłości miało pojawić się na ten temat więcej informacji. Producent z Bredy rozpoczął kampanie reklamową, przy której dodał na fanpage’u niestandardową okładkę z logo jego wytwórni z datą 7 stycznia.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że kawałek ten nosi nazwę “Blackout” i jest on darmowym prezentem z okazji urodzin Hardwella. Został on niezwykle ciepło przyjęty przez fanów, prawdopodobnie dlatego, że nawiązuje do starych utworów Robberta. Jest czego słuchać!

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor