Hardwell uspokoił bijących się fanów. Brawo Robbert!

12 Gru 2016

maxresdefault
Robbert van de Corput znany wszystkim fanom EDM, jako Hardwell, to jeden z najbardziej cenionych producentów w branży elektronicznej muzyki. Jego sety są przepełnione energią, a wierni fani wykupują wszystkie bilety na jego koncerty. Jakiś czas temu, zorganizował “World Biggest Guestlist”, czyli charytatywny koncert, z którego zysk ze sprzedaży biletów został przeznaczony na najbardziej potrzebujących mieszkańców Indii.

Podczas występu Hardwella w Myanmar na 808 Festival, doszło do niecodziennej sytuacji. W jednym z pierwszych rzędów przy scenie wszczęto bójkę. Hardwell dostrzegł zamieszanie i momentalnie przerwał swój występ. Wziął do ręki swój mikrofon i postanowił zareagować.

“Jeśli chcesz się bić, to rób to poza imprezą! Przyszliśmy się tu bawić, a nie bić!” – Hardwell

Następnie dodał:

“Wypierdalajcie z festiwalu! Chcemy się bawić, a nie bić. Tego wieczoru chodzi o miłość i pokój!” – Hardwell

Trzeba przyznać, że Robbert prawidłowo zachował się w stosunku do ludzi, którzy prawdopodobnie pomylili miejsca. Jednocześnie pokazuje to wielką moc słów DJ-a oraz to jaki ma wpływ na publiczność.

Całe zajście zostało nagrane i udostępnione tutaj:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.