Hardwell wydał swój długo wyczekiwany singiel. Wreszcie jest!

21 Cze 2017

hardwell_we_are_one_realese

W setach holenderskiego DJ-a i producenta Hardwella, od dłuższego czasu gościło jedno z jego ID. Niewydany numer był podpisywany, jako collab z Arminem Van Buurenem czy też Julianem Calorem. Przyszło nam czekać prawie półtora roku na oficjalną premierę, ale w końcu nastąpiła!

O dziwo, nie jest to współpraca z żadnym z wcześniej wymienionych producentów, a samodzielna produkcja Robberta. “We Are One” zostało wydane bez specjalnej kampanii i promowanych zapowiedzi. Kawałek jednak nie ukazał się, jak to zwykło mieć miejsce do tej pory, w Revealed Recordings, a w nieznanym szerzej labelu o nazwie Eternal Music Production, który jest podpięty pod Universal Music. Holender postanowił urozmaicić nieco wersję, którą grał dotychczas zapraszając do współpracy tajwańską wokalistkę Jolin Tsai, która na tamtejszym rynku muzycznym robi sporą karierę. I nie rzucam tutaj słów na wiatr – singiel, powstały w ramach współpracy z China Telecom, czyli wiodącym azjatyckim operatorem telekomunikacyjnym, jeszcze przed premierą osiągnął sam szczyt listy najlepiej sprzedających się plików muzycznych w tajwańskim iTunes’ie.

Zresztą – singiel ten jest skierowany głównie do azjatyckiego audytorium. Nie znajdziecie go na oficjalnych kanałach dystrybucji Robberta, czy chociażby na Spotify, choć w tym wypadku tylko pozornie. W praktyce wprawny researcher znajdzie link do singla, choć z blokadą regionalną – a więc w Polsce tego numeru za pomocą Spotify nie posłuchamy. Przynajmniej nie w tej wersji – bo ta na rynek międzynarodowy zostanie wydana już wkrótce w wytwórni Revealed Recordings.

Na szczęście dzisiejszy internet jest spełnieniem mokrych snów kosmopolitów, bowiem nie ma w nim granic – dlatego i my możemy posłuchać tego numeru już teraz. Nie bójcie się – urocza pani z Tajwanu śpiewa po angielsku!

https://www.youtube.com/watch?v=IqoydLcvWHY

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor