Hardwell zaprezentował aftermovie ze swojej charytatywnej imprezy. Warto pomagać!

4 Gru 2017

Muzyka elektroniczna nierzadko niesie za sobą pozytywne wartości, jednak – jak wiemy wszyscy z doświadczenia – nic nie jest lepsze od czynów, a te także branża ta, ma na swoim koncie. Całkiem niedawno Hardwell nagrał na ten temat film, w którym nakreślił plan charytatywnej pomocy.

Od 2015 roku istnieje fundacja United We Are, będąca inicjatywą Hardwella, mająca na celu pomoc młodym dzieciom z obszarów ogarniętych ubóstwem. Akcja ma celu ułatwienie im startu w dorosłe życie, tak aby był jak najbardziej zbliżony do tego, na co mogą liczyć ich rówieśnicy z lepij rozwiniętych obszarów globu. Fundacja ta jest znana z imprez charytatywnych pod nazwą “World’s Biggest Guestlist”. Dotychczas obydwie edycje tego darmowego eventu odbyły się w hinduskim Bombaju, z czego najbliższa naszym czasom miała miejsce 2 i 3 grudnia – wystąpili wtedy między innymi Kill The Buzz, W&W oraz Hardwell. Temat ten pojawił się w jednym z filmów Tomka, który ukazał się na kanale Essential Music na YouTube.

W związku z imprezą, organizowaną przez fundację Robberta we współpracy z organizacjami Guestlist4Good oraz Magic Bus, dzięki dotacjom fanów oraz sponsorów, umożliwiono odpowiednią edukację ponad 100 tysiącom dzieci, mieszkających w tamtejszych slumsach.

Warto wspierać takie akcje, natomiast ja wspominam o niej w tym momencie nie bez kozery – wszak zostało opublikowane aftermovie z tego wydarzenia, dobitnie pokazujące rozmach tego, co miało miejsce w pierwszy weekend grudnia w Indiach. Filmik znajdziecie poniżej, natomiast pod tym linkiem możecie obejrzeć cały występ Holendra.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor