Hardwell “World’s Biggest Guestlist” – Oficjalny aftermovie!

12 Lut 2016

hardwell-mumbai-news

Znany i odnoszący sukcesy artysta może albo samotnie cieszyć się swoją sławą, albo zająć się pomocą innym. Myślę, że ta druga ścieżka daje znacznie więcej satysfakcji, a jednocześnie zmienia świat na lepsze. Najlepiej zacząć od tych najbardziej potrzebujących, w tym głównie dzieci. Tutaj nie wystarczą jedynie pieniądze, trzeba im stworzyć możliwość rozwoju, tak aby mogły samodzielnie wkroczyć w dorosłe życie.

Ostatnio dużo mówi się o Indiach, jako rejonie, który zamieszkuje wielu fanów elektronicznej muzyki. To właśnie tam, Hardwell postanowił zorganizować wydarzenie o nazwie “World’s Biggest Guestlist“. Był to koncert charytatywny, który odbył się 13 grudnia zeszłego roku, w D.Y. Patil Stadium. Za pośrednictwem internetu, na listę gości wpisało się ponad 125 000 osób, jednak na samym stadionie było około 70 000 fanów. Impreza była również transmitowana za pośrednictwem serwisu Hotstar, gdzie śledziło ją ponad 10 milionów ludzi!

Wspólny wysiłek Magic Bus, Hardwell’s United We Are Foundation, Guestlistevents.in, oraz prywatnych darczyńców, zdecydowanie się opłacił. Ostatecznie udało się pomóc około 18 000 dzieci! Całe wydarzenie zostało podsumowane aftermovie, które zawiera komentarz organizatorów, jak i ujęcia z koncertu. Oby więcej takich inicjatyw!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.