Hardwell wyprodukował utwór “Perfect World” dla holenderskiej wokalistki Maan

14 Lut 2016

hardwell_maan

Robbert van de Corput aka Hardwell, to holenderski producent muzycznych, który aktualnie jest jednym z topowych artystów na scenie EDM. Jego utwory grane są na największych festiwalach, a on sam jest również właścicielem wytwórni Revealed Recordings.

Tym razem Robbert miał okazję popracować nad znacznie łagodniejszym utworem, nagranym dla holenderskiej wokalistki kryjącej się pod aliasem Maan. Co ciekawe jest to jej debiutancki singiel. “Perfect World”, to spore urozmaicenie od typowych dla Hardwella, bigroomywch brzmień. Tutaj mamy do czynienia z typowym, popowym utworem. Holender wyraził swoje zdanie na temat Maan, która jego zdaniem jest skazana na sukces. Dodatkowo zaznaczył, że może liczyć na jego pełne wsparcie.

“Poznałem Maan 3 tygodnie temu, obserwowałem również od samego początku jej występy w ‘The Voice of Holland’. Myślę, że ma wielki talent i wiem, że odniesie sukces w branży muzycznej. Ma moje pełne wsparcie, jestem dumny z tego, że mogłem wyprodukować jej pierwszy singiel ‘Perfect World’.” – Hardwell

Poniżej możecie przesłuchać efekt ich współpracy. Jeśli czekacie na drop, to podpowiem, że jest dopiero pod koniec piosenki.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor